WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین از طریق واتس اپ
سلام. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟
دوره آموزشی چهار روزه

برگزاری دوره آموزشی چهار روزه در سیستم مدیریت آزمایشگاه و ممیزی داخلی بر اساس ISO/IEC 17025

دوره آموزشی چهار روزه در سیستم مدیریت آزمایشگاه و ممیزی داخلی بر اساس ISO/IEC 17025 از تاریخ 14 لغایت 17 مرداد 98 با حمایت و کمک هزینه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌گردد.

مدرس دوره:
مدرس دوره آموزشی چهار روزه در سیستم مدیریت آزمایشگاه و ممیزی داخلی بر اساس ISO/IEC 17025 جناب آقای الوک جین مدیر کیفیت نهاد تایید اعتبار NABL هندوستان با بیش از 23 سال سابقه ارزیابی آزمایشگاه‌های تست و کالیبراسیون در عرصه بین‌المللی است.

زمان و نحوه ثبت نام دوره:
ثبت نام در دوره آموزشی چهار روزه در سیستم مدیریت آزمایشگاه و ممیزی داخلی بر اساس ISO/IEC 17025 از روز چهارشنبه 5 تیر شروع و تا پنجشنبه 10 مرداد ادامه دارد. لازم به ذکر است که متقاضیان شرکت در دوره باید بر اساس چارت مراحل موجود در وب سایت، ثبت نام خود را انجام دهند.

جهت مشاهده مراحل ثبت نام در دوره آموزشی اینجا کلیک کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟
مدیر کیفیت آزمایشگاه‌هایی که توسط NABL تایید اعتبار شده‌اند و یا به دنبال تایید اعتبار NABL هستند بایستی دوره 4 روزه آموزش ISO/ IEC 17025 را گذرانده باشند.

همچنین دوره آموزشی چهار روزه در سیستم مدیریت آزمایشگاه و ممیزی داخلی بر اساس ISO/IEC 17025 پیشنیاز دوره پنج روزه با هدف آموزش سرارزیاب استاندارد ISO/IEC 17025 میباشد. لذا افرادی که قصد شرکت در دوره پنج روزه با هدف آموزش سرارزیاب استاندارد ISO/IEC 17025 را دارند میبایست این دوره را گذرانده باشند.

ظرفیت دوره:

ظرفیت دوره آموزشی چهار روزه 30 نفر بوده و اولویت با افرادی است که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند.

زمان برگزاری دوره:
دوره آموزشی چهار روزه در سیستم مدیریت آزمایشگاه و ممیزی داخلی بر اساس ISO/IEC 17025 از روز دوشنبه 14 مرداد تا پنجشنبه 17 مرداد به مدت چهار روز از ساعت 9:00 الی 19:30 برگزار می‌شود.

هدف دوره:
مدیر کیفیت هر آزمایشگاه، شخص کلیدی مسئول ایجاد و اجرای سیستم مدیریت برای اداره موثر آزمایشگاه‌های تست و کالیبراسیون می‌باشد. بنابراین ضروری است که مدیر کیفیت تعیین شده با الزامات استاندارد ISO/IEC 17025 آشنا باشد. هدف این دوره ارائه یک آموزش هماهنگ و جامع در زمینه توسعه و پیاده سازی سیستم مدیریت آزمایشگاهی بر مبنای ISO/IEC 17025 برای ایجاد آمادگی در مدیران استاندارد و کیفیت و دیگر پرسنل آزمایشگاه های تست و کالیبراسیون می‌باشد. هدف از این برنامه آموزشی این است که مخاطبان را در درک نیازهای ISO/IEC 17025، مدیریت کیفیت، الزامات فنی استاندارد و درک ارزش برقراری یک سیستم مدیریت موثر در آزمایشگاه کمک نماید.

لازم به ذکر است که در پایان این دوره آموزشی، گواهینامه حضور در دوره از طرف NABL هندوستان به فراگیران اعطا خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرفصل‌ها و مراحل ثبت نام و همچنین ثبت نام در این دوره آموزشی چهار روزه می‌توانید به بخش آموزش سایت nabl.btbaco.com مراجعه کنید و یا با شماره‌ 33931127_031، 33931128_031 تماس حاصل فرمایید.

اشتراک گذاری پست