WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین از طریق واتس اپ
سلام. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

مزایای استانداردهای ایزو چیست؟

مزایای استانداردهای ایزو

قبل از اینکه بخواهیم به مزایای استاندارد های ایزو بپردازیم بهتر است بدانید چه شما یک کسب و کار کوچک داشته باشید، برای یک شرکت یا دولت کار کنید و یا خواهان این هستید که بدانید استاندارد های ایزو چگونه به محصولات و خدماتی که شما استفاده میکنید کمک میکنند میتوانید با مطالعه مقاله ” مزایای استاندارد های ایزو ” نسبت به موارد فوق اطلاعاتی را کسب کنید.

بهتر است ابتدا بدانیم که ایزو چرا و چگونه تاسیس شد؟
ایزو با ایده پاسخ به یک سوال اساسی تاسیس شد: ” بهترین راه برای انجام این کارچیست؟ ”
ایزو با چیزهای بدیهی مانند وزن‌ها و معیارها شروع شد، و در طول ۵۰ سال گذشته به یک خانواده از استانداردها تبدیل شد که همه چیز را از کفش‌هایی که ما بر روی آن ایستاده‌ایم تا شبکه‌های Wi – Fi که ما را به طور نامرئی به هم متصل می‌کنند را پوشش می‌دهد.

خواندن مقاله ” ایزو چیست؟ “به شما توصیه میشود

 

اکنون که با نحوه و علت تاسیس ایزو آشنا شدید بهتر است بدانیم که مهم ترین مزیت ایزو چیست؟
در واقع استانداردهای بین‌المللی به این معنا است که مشتریان می‌توانند اطمینان داشته باشند که محصولات آن‌ها امن، قابل‌اعتماد و با کیفیت هستند.استانداردهای ایمنی در ایمنی جاده‌ها، ایمنی اسباب‌بازی ها و بسته‌بندی های پزشکی ایمن، تنها چند مورد از مزایای استانداردهای ایزو هستند که به ایجاد یک فضای امن‌تر کمک می‌کنند.

ناظران و دولت‌ها بر استانداردهای ایزو تاکید دارند تا به توسعه مقررات بهتر کمک کنند، چون می‌دانند که به دلیل مشارکت متخصصان در سطح جهانی، ایزو یه اصل و پایه اساسی و منطقی است.

برای فهمیدن این که چگونه استانداردهای ایزو تقریباً تمام جنبه‌های زندگی روزمره را لمس می‌کنند و مزایای استانداردهای ایزو برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک چیست؟ شما می‌توانید استانداردها را در عمل ببینید.
در واقع استانداردهای بین‌المللی در زمینه های هوا، آب، کیفیت خاک، انتشار گازها و تشعشعات، و جنبه‌های زیست‌محیطی محصولات از سلامت کره زمین و ساکنان آن فراتر از مزایای اقتصادی محافظت می‌کنند. در مقالات بعد با سایر مزایای استاندارد های ایزو برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ آشنا خواهیم شد.

ترجمه از: وب سایت بین المللی iso

اشتراک گذاری پست