WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی آنلاین از طریق واتس اپ
سلام. چگونه میتوانم کمکتان کنم؟

چرا تایید اعتبار ؟

گواهی تایید اعتبار ، یک گواهی صادر شده توسط یک موسسه مستقل (ثالث) است که برای سازمانهای ارزیابی انطباق صادر میگردد و برای نشان دادن صلاحیت سازمان جهت انجام ارزیابی انطباق مشخص ارائه می گردد. سازمان ارزیابی انطباق (CAB) شامل آزمایشگاه پزشکی، آزمایشگاه کالیبراسیون، ارائه دهندگان آزمون PT و تولید کننده مواد مرجع تأیید شده می باشد.

آزاد سازی سیاست های تجاری و صنعتی دولت هند باعث شده که در تجارت داخلی توجه بیشتری به  کیفیت مبدول شود و این باعث رونق بیشتر صادرات شده است. در نتیجه مراکز تست و آزمایشگاه ها بایستی بتوانند نشان دهند که در سطح صلاحیت قابل قبول بین المللی کار می کنند.

تایید اعتبار آزمایشگاه فرآیندی است که طی آن یک مؤسسه معتبر، با صدور گواهینامه رسمی، صلاحیت فنی یک نهاد ارزیابی انطباق برای انجام اندازه گیری ها و آزمون های خاص را بر اساس ارزیابی مستقل (شخص ثالث) و بر مبنای استاندارد های بین المللی اعلام می نماید.

به طور مشابه، تایید اعتبار آزمون های PT، گواهی رسمی تایید صلاحیت برای سازمان هایی صادر می کنند که آزمون PT را برگزار می نمایند. تایید اعتبار تولید کنندگان مواد مرجع و صدور گواهی رسمی صلاحیت برای تولید مواد مرجع بر اساس ارزیابی مستقل (شخص ثالث) و پیروی از استاندارد های بین المللی انجام می پذیرد.

ترجمه از وب سایت: www.nabl-india.org

اشتراک گذاری پست